IT & Technologie

Základní kámen AUTOonline: bezpečný software

Základem Vašeho úspěchu je informační technologie, na kterou se můžete na 100% spolehnout. Nezískali bychom si takovou pověst pouze zprostředkováním obchodu, ale také pomocí špičkového technického zázemí a sofistikovaným bezpečným softwarem.

Veškerá data: chráněna

Naše bezpečnostní systémy chrání data před neoprávněnými návštěvníky. Pro případ selhání zdroje energie máme několik nenarušitelných záložních zdrojů a dieselových generátorů, aby byl zajištěn plynulý průběh práce. Veškeré databáze, servery a internetová připojení můžeme okamžitě nahradit záložními, které vylučují narušení operací a provozu v případě jakékoliv technické či jiné závady.

Technologie: spolehlivé

Naše společnost využívá pronajatých výkonných sítí, které umožňují plynulý tok dat o objemu 4 trilionů bytů za měsíc. K tomu zajišťují bezpečnost práce s daty speciální zdroje energie pro náš server. Díky firewallu, filtrům a antivirové kontrole mají data trojitou ochranu. Neustálým monitoringem všech výkonných systémů navíc předcházíme případným chybám nebo přetížení.

Software: moderní

Nejmodernější technologie Windows umožňuje plynulý průběh operací. AUTOonline si také nechává ověřit každý nově zaváděný software německou TÜV. AUTOonline při správě svých databází spoléhá na Oracle.

Náš tým: vývoj a technologie u AUTOonline

Abychom zaručili dokonalý průběh všech operací, spoléháme na silnou týmovou spolupráci. Pokud byste však kdykoliv potřebovali pomoc, naše Technická podpora je Vám ráda k službám. Naši počítačoví experti se navíc starají o vývoj a rozvoj nových produktů, které vám usnadní a urychlí spolupráci s námi. Řekněte sami - není to skvělé?

Uznávaní experti mají cenu zlata

Experti důvěřují expertům a naše IT know-how si získalo věhlas: v současné době jsme byli oceněni jako Zlatý uznaný partner Microsoftu s podporou IBM a Oracle.
Stěny v AUTOonline zdobí mnoho ocenění. Dnes dokážeme s předstihem vyvíjet nový software s vědomostmi o trendech a technologiích zítřka. Zohledňujeme budoucí využívání objemů a převodů dat na nových operačních systémech jako jsou Windows 7. Protože experti z AUTOonline vědí, že dnes a zítra znamená už včera.

Kontakt

Zákaznická podpora

(+420) 251 551 781

Zavoláme Vám zpět

rueckruf
Chcete, abychom Vám zavolali zpět? Vyplňte formulář a odešlete jej.